![168147](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/04/168147-640x360.jpg)
Адвокат Серафимов Ілля подав запит до Тернопільської обласної ради щодо складу та роботи, а також висновків комісії, яка інспектує Почаївську Лавру.
“До Тернопільської обласної ради надійшов адвокатський запит. Почаївська Свято-Успенська Лавра зацікавилася діяльністю робочої групи, створеної на розпорядження голови обласної ради Михайла Головка, щодо вивчення правомірності використання комплексу споруд лаври, – йдеться у дописі ради. – Тернопільська обласна рада обов’язково надасть затребувану інформацію, адже ми системно та в рамках чинного законодавства продовжуємо працювати над питанням заборони російської церкви на території України та повернення українських святинь українському народу”.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/344742935_3453587688293888_8402057735577264154_n.jpg)