Головна Новини У МЗС прокоментували трагедію, що трапилася із тернополянином в Польщі

У МЗС прокоментували трагедію, що трапилася із тернополянином в Польщі

Речник Міністерства закордонних справ прокоментували загибель 25-річного тернополянина Дмитра Нікіфоренка. Чоловік помер 30 липня у польському Вроцлаві після того, як його доправили до витверезника.

Тамтешнє видання Gazeta Wyborcza звинувачує у загибелі Дмитра звинувачує польських правоохоронців, які нібито били і катували чоловіка. За версією поліції, Дмитро поводив себе дуже агресивно, проте відео, опубліковане журналістами, не підтверджує цю інформацію.

Журналісти звернулися за коментарем щодо трагічного інциденту до Міністерства закордонних справ. Відповідь надав речник МЗС Олег Ніколенко, повідомляє “Тернопіль 1”

“Генеральне консульство України в Кракові взаємодіє із польськими правоохоронцями в контексті розслідування обставин смерті Дмитра Никифоренка та підтримує зв’язок із його рідними. У Вроцлаві зараз перебуває український консул для ознайомлення із ходом розслідування.

Очікуємо також від окружної прокуратури міста Свидниця, яка здійснює процесуальне керівництво справою, результатів судово-медичних експертиз. Одна із версій слідства – перевищення повноважень працівниками поліції.

Докладемо максимальних зусиль, аби всі обставини смерті нашого громадянина були з’ясовані, а винні були притягнуті до відповідальності”, – йдеться у повідомленні.