Головна Новини У Малому Ходачкові сталеві костилі молодого батька під кримінал підвели

У Малому Ходачкові сталеві костилі молодого батька під кримінал підвели

Злодія ніколи не цікавлять наслідки: головне, що сьогодні поцупив та збагатився, а завтра – хоч аварія чи навіть катастрофа або потоп. При цьому чи не найбільше від дрібних злодюжок потерпає вітчизняна залізниця, адже через економічну ситуацію зараз чимало залізничних гілок нині практично не використовуються.

От і на початку вересня 2019-го такий собі Володимир (з етичних міркувань ім’я засудженого змінено) вирішив покращити сімейних бюджет за рахунок Львівської залізниці. Відтак у сутінках під’їхав до залізничної колії, що проходить неподалік с. Малий Ходачків Тернопільського району, пише “Номер один”. Припаркувавши своє «Рено» подалі від людського ока, з допомогою заздалегідь придбаних ключів викрутив 184(!) колійні костилі (схожі на велетенські цвяхи сталеві стрижні, що кріплять залізничні рейки до шпал) та 46 підкладок Д-65, завантажив усе в багажник і втік, завдавши виробничому підрозділу шкоди більш ніж на 5 тис. 660 грн.

Пару днів потому Володимир знову пішов на кримінал. Також пізно ввечері під’їхав до комірчини на залізничному перегоні Великі Бірки – Скалат, зламав замок і знову викрав вісім підкладок Д-65. Оскільки більше нічого цінного не знайшов, вирішив продовжити нічну вилазку. Тож попрямував до залізничної колії перегону і знову викрав 16 колійних костилів та чотири підкладки – усього на загальну суму 1 тис. 372 грн.

Отже, вчинив дві крадіжки: перший раз – просто таємне викрадення чужого майна (ч.1 ст. 185 КК України), вдруге – проникнувши в інше приміщення (ч.3 ст. 185 КК України).

Звісно, поставши перед Тернопільським міськрайонним судом, обвинувачений одразу згадав про маленьку дитину, тож компенсував завдані збитки і просив суворо не карати. Вироком суду Володимира засуджено до 3-х років покарання. Оскільки збитки компенсовано і Львівська залізниця не вимагала суворого покарання, молодому батькові призначено випробовування у вигляді одного року іспитового строку, впродовж якого він зобов’язаний періодично реєструватися в органах пробації, без дозволу не покидати межі України, повідомляти про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Олекса Чиж

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here