![332095128_524802309807595_569765549766229492_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/03/332095128_524802309807595_569765549766229492_n-640x427.jpg)
1 лютого в лісі поблизу с. Вигода Копичинецької територіальної громади Чортківського району, під час проведення технічного обстеження території, групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення виявлено 8 артилерійських снарядів, калібру 76 мм, часів Другої світової війни.
За допомогою контрольованого вибуху всі знайдені боєприпаси були знищені в безпечному місці. Професійні дії піротехніків ДСНС убезпечили місцевих мешканців та допомогли запобігати можливій небезпеці.