Головна Новини У Лановецькій громаді всі школи перейшли на дистанційне навчання

У Лановецькій громаді всі школи перейшли на дистанційне навчання

дистанційне

У Лановецькій міській раді відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке провів заступник міського голови Анатолій Поцелуєв.

Першим питанням порядку денного було щодо стабілізації епідемічної ситуації в громаді, про що інформував заступник головного лікаря КНП “Лановецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги” Василь Дяченко . За його словами ситуація із захворюваністю різко погіршилася, адже більше 50% від кількості осіб, які щодня проходять тестування, виявляються хворими. Відтак, на стаціонарному лікуванні перебувають 30 осіб, серед яких і одна дитина, 10 людей постійно перебувають під кисневими концентраторами, 4 – в реанімації.

Про відвідування навчальних закладів доповідала начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики міської ради Оксана Ходанович , яка повідомила, що станом на 25 січня 19 класів переведено на дистанційне навчання, а 468 дітей (25% від загальної кількості) перебувають на самоізоляції. У 30 учнів та 10 педагогів підтверджено коронавірусну хворобу.

Тому, враховуючи усі показники епідеміологічної ситуації в громаді, було вирішено організувати дистанційне навчання у всіх закладах загальної середньої освіти Лановецької громади до 04 лютого 2022 року.

На засіданні комісії також затвердили План заходів щодо підготовки до пропуску льодоходів, паводків у поточному році, а також обговорювали питання формування цивільного захисту суб’єктами господарювання.