Головна Новини У Кременці стовп повис на електричних дротах і нікому до того нема...

У Кременці стовп повис на електричних дротах і нікому до того нема діла

стовп

У Кременці, що на Тернопільщині, стовп похилився і повис на електричних дротах над дорогою. Про інцидент повідомила Тетяна Янів, і як доказ розмістила в соцмережі фото. Зі світлини видно, що конструкція може впасти у будь-який момент. Жінка обурена, адже прибрати”небезпеку, що повисла у повітрі”, чомусь ніхто не квапиться, пише Файне місто.

Це вулиця Глиняна. Стовп висить на проводах над дорогою. Або чиюсь машину розіб’є, або когось приб’є. Орел чи решка! До “Благоустрою” там метрів 10,як не менше. Якраз навпроти їх двору.Їх не колише, хоч добре видно. Ця влада вже пробила дно, чи ще можна знизу постукати?!”, – повідомила Тетяна Янів.

Місцеві жителі почали обговорювати проблему. Жваво дискутують на тему, кому все ж таки належить стовп і хто в результаті має його відремонтувати, або ж прибрати. Так, одна із читачок порадила звернутися із заявою до РЕМу. Інший дописувач припускає, що це власність “Укртелекому”. Радять звернутися і до “Благоустрою”.

На поради та зауваження читачів Тетяна Янів відповіла, що вже повідомили в РЕМ. Знають про проблему і в “Благоустрої”.

“Ми не самовбивці. Повідомили, звичайно. Це майже в дворі “Благоустрою”, і в них є техніка. А совісті нема. А голіруч там нічого не зробиш. А РЕМ також вмиває руки”, – зазначила Тетяна Янів.

Відомо, що станом на 5 січня стоп знаходився на тому ж місці, у тому ж стані. Коли його приберуть і хто візьметься виконувати відповідну роботу – поки не відомо.