![279004882_2501235680012537_8718561760721602370_n-960x720](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/279004882_2501235680012537_8718561760721602370_n-960x720-1-640x480.jpg)
Кременецькі підлітки знайшли собі небезпечну розвагу на даху недобудови.
Фото оприлюднила у Фейсбук депутат міської ради Зоя Карп`юк.
” Люди, якої Вам ще треба біди? Це – підлітки на даху недобудованої лікарні. Тут – і місцеві, і ті, що тимчасово кременчани. Де батьки? Вони знають, як їх діти розважаються? Павло Кісіль , Андрій Смаглюк , готувати письмове звернення чи достатньо цих світлин? Реагуйте…”, – пише депутат.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/279035030_2501235543345884_8586718699628594043_n-scaled-2.jpg)