Головна Новини У Кременці презентували виставку ретро-автомобілів з різних країн світу (Фото)

У Кременці презентували виставку ретро-автомобілів з різних країн світу (Фото)

На площі біля адмінбудинку містяни оглядали автівки з Польщі, України, Німеччини, Нідерландів та Данії. Найбільше автівок було з польськими номерами. Більшість автомобілів були виготовлені ще в 60-70-х роках минулого століття і збереглись в ідеальному стані. Це відомі марки  Triumph, Wartburg, Opel, Porsche,  Mercedes, BMW, Jaguar, Cadillac, Peugeot, Volkswagen, Volga, Citroen та інші, пише Кременець City

Охочих подивитись на ретро-автомобілі було чимало. Приходили сім’ями, щоб сфотографувати раритетні автівки та посидіти за їх кермом.

Чи не найбільше увагу присутніх прикував блакитний красень Vintage Bluе Cadillac Deville. Черга відвідувачів виставки, котрі хотіли сфотографуватись з ним майже не припинялась.

Кременчанин Владислав Дзіканюк зазначив, що виставка йому сподобалась, але обране місце для її проведення не дуже підходить.

“Треба було десь в іншому місці, може на стадіоні. Тут мало місця. Яка з-поміж машин сподобалась найбільше важко сказати, але там є Citroen 2cv, то на ньому ще Луї де Фюнес їздив. Вона, напевно, найстаріша з тієї колекції”, — каже Владислав Дзіканюк.

Захід був організований представниками Міжнародного фестивалю ретро-автомобілів і рейдів “Україна-2018, слідами героїв трилогії Сінкевича “Вогнем і мечем”.

Фото: Марія Карпець

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here