![313329404_430202512637296_7287887502159181668_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/10/313329404_430202512637296_7287887502159181668_n.jpg)
27 жовтня 15:55 у м. Кременець Кременецької територіальної громади Кременецького району на вул. Мікрорайон 3 виникла пожежа в квартирі, на третьому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку. Внаслідок пожежі знищено віконний блок, стіл, газова плита та речі домашнього вжитку на площі 4 м кв.
Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються.
Пожежу ліквідовано черговим караулом 5-ї державної пожежно-рятувальної частини 5-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління. У зв’язку із сильним задимленням під’їзду особовим складом пожежно-рятувального підрозділу було виведено на вулицю, з непридатного для дихання приміщення, 24 мешканців будинку.