![338154390_768325788255564_8161374342851845702_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/03/338154390_768325788255564_8161374342851845702_n-640x426.jpg)
28 березня о 15.40 на пункт зв’язку 6-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що трапилась в місті Копичинці на вулиці Шевченка. За інформацією заявника, в автомобілі перебував травмований водій, який виявився затиснутим в салоні понівеченого транспортного засобу.
На допомогу людині до місця події негайно вирушили рятувальники. Бійці ДСНС провели деблокування та порятунок водія, якого в стані свідомості було передано працівникам екстреної медичної допомоги.
До ліквідації наслідків ДТП залучались співробітники 22-го державного пожежно-рятувального поста 10-ї державної пожежно-рятувальної частини та 6-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону.
Обставини виникнення надзвичайної події встановлюються.