Головна Новини У «Контінентал Фармерз Груп» стартувала весняна посівна

У «Контінентал Фармерз Груп» стартувала весняна посівна

«Контінентал Фармерз Груп» розпочала весняну посівну кампанію. Новий виробничий сезон у «Контінентал» стартував із посіву соняшнику — ця культура займає 37,4 тис. га. У структурі посівів Компанії є також соя (27,8 тис. га) та кукурудза (32,1 тис. га), їх почнуть сіяти відповідно до агрономічних термінів. Усього під ярі культури у 2021 році в «Контінентал» відведено 97,4 тис. га, ще 360 га займають сидеральні культури. Компанія починає тестувати культури, які дають добрий врожай у посушливих умовах. Зокрема, вперше цього року агрохолдинг буде сіяти сорго.

У Компанії зазначають, що, попри дещо пізнішу в порівнянні з минулим роком весну, усі весняно-польові роботи, серед іншого й посівна кампанія, розпочалися в заплановані терміни. Аграрії повністю забезпечені насінням, засобами захисту рослин та добривами. Готовий до початку посівних робіт і технічний парк «Контінентал».

«До посівної кампанії ми готувалися завчасно, і зараз “Контінентал“ цілком забезпечений технікою. Ми інвестували в оновлення ґрунтообробних знарядь і посівної техніки. Усі сівалки капітально відремонтовані, обладнані системами висіву Precision Planting та системами внесення рідких добрив. Також продовжуємо інвестувати в розвиток систем точного землеробства, — коментує операційний директор “Контінентал Фармерз Груп” Віталій Ставнічук. — Якщо оцінювати цей сезон, то можу відзначити якісніший стан посівів після зими, краще забезпечення вологою. Загалом цьогорічна весна більш сприятлива для аграріїв».

Компанія також розпочала посадку картоплі, під яку цього сезону відведено 1,9 тис. га. «Контінентал Фармерз Груп» вирощує чипсові, насіннєві та продовольчі сорти культури, використовує власний та імпортний насіннєвий матеріал.

Озимі культури,загальна площа яких у «Контінентал» становить 89,6 тис. га, перезимували добре. На посівах озимих також проводять агротехнологічні операції відповідно до термінів відновлення вегетації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here