Головна Новини У «Контінентал» завершилася перша хвиля жнив та триває посів озимихпід урожай-2023

У «Контінентал» завершилася перша хвиля жнив та триває посів озимих
під урожай-2023

Перший етап збору врожаю у «Контінентал Фармерз Груп» завершено. В Компанії обмолотили озимі ячмінь, пшеницю та ріпак із загальної площі 86,2 тис. га. Під час літніх жнив «Контінентал» зібрав 446 тис. т урожаю. У цьому сезоні вдалося досягти хороших показників урожайності, які перевищили планові очікування. Зокрема, фактична залікова врожайність ячменю — 6,37 т/га, пшениці — 6,23 т/га, ріпаку — 3,56 т/га.

«Ми перетнули екватор цьогорічних жнив — першу хвилю звершено з гарним результатом. Урожайністю ми задоволені по всіх культурах, адже, зважаючи на посушливу весну, були певні ризики. Зібране відвантажуємо на власні елеватори, які підготували до сезону завчасно. Враховуючи сприятливу погоду, днями розпочали викопування картоплі. Пік другої хвилі жнив очікуємо на кінець вересня — початок жовтня. Серед пізніх культур у нас соняшник, кукурудза, соя, гречка та буряк», — зазначив Віталій Ставнічук, операційний директор «Контінентал Фармерз Груп».

Паралельно на полях Компанії триває посів озимих під урожай 2023 року. Завершується посів ріпаку на площі 35,2 тис. га. Наступними сіятимуть пшеницю, яка займає найбільшу частку в структурі озимих — 42,3 тис. га, та ячмінь на 16,1 тис. га. В Компанії зазначають, що з огляду на погодні умови під час цієї посівної максимальний акцент роблять на збереженні вологи. У роботі застосовують виробничі технології залежно від типу сівалок, які задіяні в роботі. Це — або класичний обробіток культиваторами Horsch Tiger і посів сівалками Horsch Pronto, або умовний прямий посів, який виконують одразу після збору пшениці та ячменю сівалками Horsch Focus та Claydon Hybrid 6T.