Головна Новини У Козовій на Тернопільщині на COVID-19 захворіла родина

У Козовій на Тернопільщині на COVID-19 захворіла родина

Родину з Козови – двох дітей і трьох дорослих, у яких 30-го березня підтвердили COVID-19, доправили до Тернополя. Про це Суспільному розповів головний лікар Козівської районної лікарні Богдан Маркевич. Дві жінки – в інфекційному відділенні лікарні швидкої допомоги. Чоловік із двома дітьми в інфекційному відділенні міської дитячої лікарні, пише Суспільне.

Першою із симптомами до сімейного лікаря звернулася 72-річна жінка. Медики з’ясували, що ймовірним джерелом зараження родини став її зять, який повернувся з Польщі, каже Богдан Маркевич.

Завідувачка відділу обласного лабораторного центру Світлана Маціпура розповіла, що епідеміологи встановили близько 20-ти контактних осіб цієї родини, зараз вони на самоізоляції під наглядом сімейного лікаря.

Стан двох дітей 5-ти та 10-ти років, які потрапили до інфекційного відділення міської дитячої лікарні з підтвердженим COVID-19 – середньо тяжкий. Про це повідомила завідувачка інфекційного відділення міської дитячої лікарні Ольга Дивоняк:

“У двох дітей середньо-тяжкий стан з позитивною динамікою. Діти не гарячкують, в жодної дитини немає будь-яких змін в легенях. Є заложеність носа, є виділення з носових ходів у великій кількості”.

За словами Ольги Дивоняк, в інших чотирьох дітей, які також перебувають у дитячій лікарні з діагнозом COVID-19, стан задовільний.

Жодна дитина не потребує будь-якої допоміжної терапії чи під’єднання до апарата штучної вентиляції легень.

У Тернопільській міській дитячій лікарні станом перебуває 6 дітей з підтвердженим COVID-19. В інфекційному відділенні – одинадцятирічна дитина та її мати з Монастириського району. Ще двоє дітей 13 та 14 років та їхня мати з Монастириського району. Півторарічна дитина та її мама – з Кременецького. А також двоє дітей 5-ти і 10-ти років та їхній тато з Козової.

Що відомо:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here