Головна Новини У Зборові 1,5-річній дитині не надали необхідну медичну допомогу

У Зборові 1,5-річній дитині не надали необхідну медичну допомогу

Про випадок у мережі написала мама дівчинки – Galina Bezpalko. Жінка пише, щопізно вночі її маленькій донечці стало дуже погано. Однак ні “швидка”, ні медики в лікарні їй не допомогли, пишуть Тернополяни

“Хочу поділитися ситуацією, яка сталась сьогодні вночі з моєю 1,5 річною дитиною у м. Зборів. Постараюсь максимально лаконічно.

В 3 год ночі телефоную на швидку, в дитини сильний задушливий кашель, соплі, дитина душиться. Більше жодних симптом. Приїжджаємо у лікарню, прийшла черговий лікар Паращук Христина Миколаївна. Говорю її симптоми, і тут у мене шок. Мені дають питання чому з такими симптомами я звертаюсь до них? Чому не телефоную до свого лікаря дільничого ( лікар мій у Тернополі, так як ми не проживаємо у Зборові, а у Тернополі), 3 година ночі!!! Чим мені може допомогти мій лікар коли дитину душить? Ситуація далі. Мені говорять, ми приймаємо у критичному стані осіб. Дитину навіть не обстежили. Дитячого педіатра не викликали!

Натомість наголосили, що ліків не мають, ну і аптеки цілодобової немає.

Вийшла я з дитиною до скорої з надією що нас хоча б завезуть додому, не везуть, навіть якщо ти сама з дитиною. Повернулась, щоб викликали таксі, почула як «обговорюють» моє звернення за допомогою і таксі в ночі нема. І з дитиною на руках в 3 годині ночі я пішла додому. Дома дитині стало ще гірше, почалась рвона. Я одразу на Тернопіль, тут прийняли і оглянули, поставили діагноз і дякувати Богові зараз ми під контролем лікарів.

Звертаюсь до батьків!!!!!

Не гайте час, навіть по зверненні вам не завжди допоможуть і це плачевна ситуація.

Тільки ви можете допомогти своїй дитині, не чекайте на « критичні ситуації» ми не знаємо наскільки вони близько до нас!!!, – написала Галина Безпалько”. 

Solomia Besh

Соромно за вас Шановні Працівники Лікарні!!

На місці цієї молодої жінки міг би бути кожен з нас

Galina Bezpalko

, ви молодець , що написали цей пост

Irina D’elia ProtsykДупа а не лікарі. Аби на лапу взяти. (Не всі) дитині не допомогти. Це взагалі. Позорищеее. Без совісті.

Таня Білая в шоці Браво, Христина Михайлівна! це ж дитина, якій треба допомога! чому люди такі черстві?цікаво, як лікарю потім спалося, знаючи, що дитинці треба було допомоги?

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here