Головна Новини У Збаражі відкрили взуттєву фабрику відомого бренду

У Збаражі відкрили взуттєву фабрику відомого бренду

Приємну новину повідомили в Інституті сталого регіонального розвитку. На території Збаразької громади відкриють фабрику з виробництва взуття.

“Черговий успіх нашої команди! Чудовий подарунок нашої команди місту Збараж до Дня Незалежності!

Наш підрозділ – #Інвестиційний_офіс_Тернопільської_област і завершив супровід чергового інвестпроекту в нашій області.

Запрацювала перша черга фабрики – лідера ринку з виробництва взуття – фірми Талан.

Три місяці перемовин, дзвінків та зустрічей, взаємних гарантій, але інвестор все таки обрав нашу Тернопільську область для відкриття свого нового заводу. Такі виробники – гордість України. Для порівняння – частину операцій тут вже автоматично виконують роботи – і це не майбутнє, це – наше сьогодення. А для Збаразька міська рада та Збаразької територіальної громади – це можливість працевлаштування біля 200 мешканців та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на її території і біля 10млн.грн податків в місцевий та обласний та державний бюджети. Не кажучи про те, що частина продукції буде експортуватися в понад 10 країн світу.

Наша команда інвестиційних радників на чолі з Володимир Василевський підтвердили свою унікальну експертизу та вкотре перемогли в тривалій конкурентній боротьбі за увагу інвестора і його кошти.

Вітаємо міського голову Збаража Полікровський Роман та дякуємо за надану підтримку. Це плідна спільна робота та чудовий результат. СЛАВА УКРАЇНІ!”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here