Головна Новини У заробітчанки з Тернопільщини чоловікові родичі відібрали рідну донечку

У заробітчанки з Тернопільщини чоловікові родичі відібрали рідну донечку

Мешканка Тернопільщини Марія Попик поділилася зі громадськістю своїм болем і тривогами: чоловікові родичі забрали собі її дитину, поки їй доводилося заробляти гроші за кордоном, і вже встигли позбавити нещасну жінку материнських прав.

Як інформують “Тернополяни“, за словами пані Марії, доньку Сашеньку вона виховувала самотужки, адже її близькі вже давно проживали в Іспанії, а батько дитини батьківство офіційно не визнав. Попри те, його бабуся добре ставилася до них і часто запрошувала в гості разом з Сашунею. Тож коли при оренді квартири в обласному центрі Марію обдурили і разом з донечкою вони залишилися на вулиці, бабуся запропонувала залишити Сашу у них. Нещасна матір погодилася, адже чекати допомоги вже не було звідки.

Вона навідувала доньку, приносила їм з бабусею гроші, допомагала. Проте робити це доводилося таємно, бо в квартирі старенька з дівчинкою мешкали не самі. Донька бабусі Інна також проживала з ними. Жінка постійно гульдибанила у місцевих барах, приводила додому молодих коханців та ще й залякувала стару матір. Проте, з дитиною була бабуся, тож Марія, за її словами, була спокійна.

Як розповідає Марія Попик, у 2012-му році її мама запропонувала поїхати до неї в Іспанію, на що вона, звісно, погодилася. Грошей не вистачало, тож для жінки це була можливість трохи заробити. Донечку Сашу вона залишила з родичами чоловіка, його бабусею та тіткою Інною, які обіцяли глядіти дівчинку. Вона полетіла всього на кілька місяців, але її встигли позбавити батьківських прав ті, хто обіцяв допомагати та підтримувати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here