Головна Новини У Зарваниці під дощем і градом молилися за мир (фото)

У Зарваниці під дощем і градом молилися за мир (фото)

27-28 серпня, на християнське свято Успіння Пресвятої Богородиці, до Зарваниці прибули десятки тисяч паломників на щорічну прощу. Незважаючи на дощ та град, паломницькі групи Івано-Франківської митрополії були чисельними, а значна кількість прочан йшла пішки 4-5 днів.

Знаковим є те, що Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) здійснив Чин освячення храму – копії Хатини Матері Божої, будівництво якої тривало декілька років. Святиня, яку збудували за точним ескізом помешкання, у якому проживала Богородиця, містить частину каменя від Її житла.

 

«Освячений храм є нашою спільною жертвою перед престолом Всевишнього, – сказав Митрополит. – Будуючи цю Хатину ми дуже хотіли, щоб за святими молитвами кожного паломника, який тут прийде, Бог допоміг нам вистояти, перемогти у війні та здобути мир для України. Ми просимо в Небесної Покровительки доброї долі для своєї держави, нехай ця Хатина стане духовною силою нашого народу у цій війні. Дякуємо кожному за милостиню».

Чин освячення відбувся за участю Єпископа-помічника Теодора (Мартинюка) та екзарха Луцького Йосафата (Говери).

Відтак Архиєпископ і Митрополит Василій вітав паломників біля парафіяльної церкви, де очолив Архиєрейську Святу Літургію. У зверненні до вірних Архиєрей закликав вірних молитися за мир в Україні та бути небайдужими. Владика засвідчив про чудесні випадки, які сталися завдяки молитві до Пресвятої Богородиці. Також перечислив та привітав усі паломницькі групи вірних, які ішли пішки до Зарваниці, та подякував священикам Івано-Франківської митрополії за духовний провід над прочанами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here