Головна Новини У Заліщиках шахрай збирав гроші по церквах, користуючись чужими документами

У Заліщиках шахрай збирав гроші по церквах, користуючись чужими документами

Волонтери та учасники бойових дій на сході України привели до відділення поліції №4 м.Заліщики чоловіка, який збирав кошти, користуючись чужими документами. Шахрай приїхав на Тернопільщину з Вінницької області. В Заліщиках він прийшов до одного з храмів і попросив священника про допомогу. Незнайомець розповів історію про те, що його син після поранення в зоні проведення операції об’єднаних сил лікувався у Вільнюсі. Проте помер, а грошей для перевезення тіла у родини немає. Тому звертається до парафіян допомогти зібрати необхідну суму, пише Свобода.

Священнослужитель погодився, і після служби “батькові” віддали усі пожертви, а це – дві тисячі гривень. Чоловік гроші забрав, викликав таксі та поїхав у іншу церкву.

Таку ж історію розповів ще одному священнику. Проте отець попросив на підтвердження слів документи і запросив хлопців, які також воювали на Сході. Бійці перевірили дані, які надав “батько”, і з’ясували, що копії документів належать жителю сусідньої області. Чоловік й справді воював в ООС та був поранений, але не помер, а пройшов реабілітацію й працює за місцем проживання.

Жителі Заліщик привели шахрая до поліції, де він віддав усі гроші і зізнався у злочині. За вигадану історію чоловік постане перед судом. Йому інкримінують ч.1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України, повідомили у пресслужбі обласної поліції. Перевіряють вінничанина і на причетність до інших злочинів та з’ясовують звідки у нього копії чужих документів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here