Головна Новини У Заліщиках через несвоєчасно сплачений штраф, жінка прибирає вулиці (Фото)

У Заліщиках через несвоєчасно сплачений штраф, жінка прибирає вулиці (Фото)

17 серпня 2018 року начальником Заліщицького районного сектору з питань пробації філії Державної установи “Центр пробації” в Тернопільській області Віталієм Бурлакою спільно із головним інженером комунального підприємства “Заліщицьке міське комунальне підприємство” Любомиром Качором здійснено перевірку виконання засудженою особою покарання у вигляді громадських робіт на території міської ради в місті Заліщики.
Відповідно до ст. 56 Кримінально кодексу України громадські роботи полягають у виконанні засудженим у вільний від роботи чи навчання час безоплатних суспільно корисних робіт, вид, місце і час виконання яких визначають органи місцевого самоврядування.


Під час перевірки засудженою громадянкою виконувалась робота по прибиранню території міського парку міста Заліщики.
У січні місяці поточного року вироком Заліщицького районного суду цій громадянці призначено покарання у виді штрафу. Однак, громадянка не сплатила у встановлений судом місячний строк штраф та у відповідності до вимог частини 5 статті 53 Кримінально кодексу України суд замінив їй раніше призначене покарання у виді штрафу на покарання у виді 50 годин громадських робіт.


Частина 5 статті 53 Кримінально кодексу України передбачає: “У разі несплати штрафу в розмірі не більше трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та відсутності підстав для розстрочки його виплати суд замінює несплачену суму штрафу покаранням у виді громадських робіт із розрахунку одна година громадських робіт за один установлений законодавством неоподатковуваний мінімум доходів громадян або виправними роботами із розрахунку один місяць виправних робіт за двадцять установлених законодавством неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, але на строк не більше двох років”.

Віталій Бурлака,
начальник Заліщицького районного сектору філії Державної установи
“Центр пробації” в Тернопільській області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here