![thumb_78263_800_600_0_0_auto](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/thumb_78263_800_600_0_0_auto-640x400.jpg)
З відкритим переломом ноги та іншими тілесними ушкодженнями лікарі бригади екстреної медичної допомоги госпіталізували до лікарні 36-річного чоловіка.
Травми житель Тернопільського району отримав в результаті дорожньо-транспортної пригоди.
Аварія трапилася 29 квітня близько 17:00. За попередньою інформацією, потерпілий, керуючи мотоциклом “ІЖ Юпітер-5”, не впорався з керуванням та допустив з’їзд у кювет.
У водія взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Триває перевірка.