Головна Новини У Дністрі зникла 7-річна дитина

У Дністрі зникла 7-річна дитина

Рятувальники Тернопілля закликають людей бути дуже обережними на воді. Адже купальний сезон тільки недавно розпочався, а вже є кілька трагічних випадків. Так тільки за вчора  28 червня трапилося два нещастя на воді.

О 13.40 в м. Тернопіль, на  пляжі «Циганка» стрибаючи з оглядової вишки у воду, травмувався громадянин 1992 року народження. Потерпілий виплив на поверхню води та не рухався. Випадковим свідком подій став, заступник начальника 1 ДПРЗ, майор служби цивільного захисту Сергій Манзій. Не втрачаючи а ні  хвилини, він кинувся на допомогу. Спільно з іншими відпочиваючими, рятувальник доправив потерпілого до берега та передав його працівникам швидкої медичної допомоги.

Близько 14.00,  в с. Сновидів Бучацького району, в річці Дністер зникла дівчинка 2010 року народження., яка відпочивала з родичами на березі водойми. На місці події проводяться пошукові роботи, працюють оперативні групи Бучацького відділення поліції та районного відділу Управління ДСНС України у Тернопільській області. Також до пошуків залучено особовий склад  ДПРЧ-9 та працівників Чортківської водолазно-рятувальної станції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here