Головна Новини У дитячому садочку дівчинка отримала травму яку намагалися приховати від батьків

У дитячому садочку дівчинка отримала травму яку намагалися приховати від батьків

У дитячому садку в селі Струсове Теребовлянського району Тернопільської області маленька дівчинка розсікла голову об умивальник, але вихователі просто заклеїли рану пластиром і не стали повідомляти батькам. Про інцидент розповіла родичка дитини в в соціальній мережі Facebook, повідомляє РБК

Юлія Фарафанова повідомила, що інцидент стався 14 лютого. Її племінниця перед обідом побігла в туалет, щоб помити руки і послизнулася на мокрій підлозі, так як працівниці саду там проводили прибирання. Дитина вдарилася головою об умивальник і розбила собі чоло над оком.

Коли ввечері за дівчинкою приїхав батько, він побачив пластир і почав з’ясовувати, що сталося, на що вихователі йому відповіли, що “ваша дочка бігла, і просто впала”. Але про причини падіння розповідати не стали.

Батько забрав дитину і відразу поїхав з нею в травмпункт, щоб її оглянув кваліфікований лікар. Лікар після огляду повідомила, що дитину потрібно негайно везти до травматолога в районний центр і накладати шви, так як рана дуже глибока.

У Теребовлі дівчинку оглянув спеціаліст. Він підтвердив, що рана глибока – 4 міліметри, але так як не звернулися відразу, то йому довелося накласти тиснучу пов’язку. Також він повідомив, що доведеться почекати пару днів, якщо рана не затягнеться, то доведеться накладати шви.

“Це історія моєї рідної сестри, яка сталася з моєю племінницею Настею. Додам пару слів від себе: чому працівники закладу не подзвонили батькам? По-перше, це стрес для дитини, якій сказали (зі слів 4-річної Насті), що “якщо б так швидко не бігла, то б і не впала”. Тобто, зробили дитину винуватою за те, що вона послизнулася на мокрій підлозі. Напевно, підлогу треба мити, коли діти сплять або, коли їх забрали додому. Я вважаю, що цю історію не можна так просто залишити. Хто буде нести відповідальність за здоров’я дитини?” – обурилася жінка.

У коментарях користувачі розділилися в думках. Одні стверджували, що дівчинка сама винна, не дивилася кудись біжить, другі вважали, що вся історія не така вже й страшна та рана не велика. Ще частина коментаторів порадили мамам з синдромом гіперопіки тримати своїх дітей вдома і не водити в дитячі садки. Також були коментарі від користувачів, які вважають, що ситуацію не можна просто зам’яти, так як винні і працівники дитсадка, і вихователі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here