Головна Новини У вівторок стартує проект “Інспектор міста”: покажуть ганьбу і гордість Тернополя

У вівторок стартує проект “Інспектор міста”: покажуть ганьбу і гордість Тернополя

Прем’єра одного з найбільш обговорюваних проектів на українському ТБ «Інспектор. Міста» відбудеться у вівторок, 23 січня, о 22.00. Нагадаємо, що інспектор побував також і в Тернополі у листопаді, пише Доба

Загалом, ведучий проінспектує шість міст України за 48 годин кожен: Миколаїв, Ужгород, Ірпінь, Тернопіль, Чернігів і Долину в Івано-Франківській області. Його перевірці передувала тривала робота таємних агентів і команди. До другого сезону проекту увійдуть інспекції міст з нерозкритим потенціалом.
«Обираючи міста для інспекцій, ми намагалися максимально охопити всю географію України і весело і цікаво розповісти історію міст. Наші таємні агенти і команда перевірили багато міст і дізналися стільки цікавих історій, що ми вже можемо створити власну альтернативну карту України. До сезону потрапили інспекції міст, у яких є всі шанси стати знаковими місцями», – розповіла керівник проекту Ольга Слісаренко.
Ведучий Володимир Остапчук розповів, що особливістю нового сезону стане додатковий критерій оцінки міст. Крім медицини, освіти, безпеки, еліти і харчування, ведучий перевірить сферу послуг, в якій значну роль зіграє дружелюбність жителів і комфортність міст для туристів.
«Крім того, тепер ми даємо людям другий шанс. Приїжджаємо з перевіркою через місяць і, якщо недоліки в роботі були виправлені, вручаємо іншу табличку. Для наших героїв табличка – це авторитетність, визнання, але і для нас велика відповідальність. Також ми даємо завдання мерам», – сказав Володимир.
Під час презентації креативний продюсер студії «Пілот» Наталя Сукач поділилася особливостями виробничого процесу проекту:
«Під час зйомок було багато непередбачуваних випадків. Ніхто не міг і подумати, що перевірка загальноосвітньої школи закінчиться викликом поліції, а інспекція м’ясокомбінату – переслідуванням і погонею. Наш проект можна назвати детективною історією. Ми часто бралися за гучні випадки в містах, де мала місце несправедливість, яку вже ніхто, крім нашої програми, не міг виправити. Люди зверталися до нас, як до останньої інстанції, яка може «докопатися» до правди. І часто результат таких розслідувань був дуже несподіваним».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here