Головна Новини У вишиванках під російську попсу – у райцентрі Тернопільщини розгорівся справжній скандал...

У вишиванках під російську попсу – у райцентрі Тернопільщини розгорівся справжній скандал (Відео)

“На це соромно було дивитися. Це не вкладалося в голові. Молоді, красиві, одягнені в українські вишиванки, гоцали під російську попсу. На що дивилися вчителі, як це допустили? Та що там… Вони ж танцювали разом з ними…” – десятки коментарів такого змісту пролунали в бік Збаразької школи №1. А саме, її цьогорічних випускників, пише Галас.

Діти, мабуть, хотіли урізноманітнити свято Останнього дзвоника, зробити його більш сучасним. Тож підготували, окрім традиційного шкільного вальсу, і танцювальний батл між хлопцями і дівчатами і танці у стилі “хіп-хопу”.

Та не врахували яку музику слід було підібрати. Чомусь обрали російськомовну та англійськомовну попсу. Витанцьовували під композицію “Между нами тает лед” російської групи “Гриби”. До їх танців долучалися ще й вчителі, зогляду на все, класні керівники.

Кримінального нічого у цьому немає, пишуть користувачі соцмереж, однак яку молодь ми виховуємо у школах, і яку країну хочемо збудувати, оце питання…

1 коментар

  1. Звичайні селюхи, які вирішили в такий спосіб навести “понти” і викинути відео в YouTube. Селюх село покинув, а село селюха – ні… Це діагноз комплексу меншовартості та обмеженості, це як носити вишиванку і їздити в Москву на заробітки!…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here