![марш маршрутка](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2019/07/марш-640x426.jpg)
У Великих Гаях місцеві мешканці вимагають, щоб перевізники більш відповідально ставилися до власних зобов’язань. Адже часто вони пропускають по кілька рейсів, у результаті люди запізнюються на навчання, роботу, важливі зустрічі. Гаївчани стверджують, у маршрутках брудно, буває, що під час руху відчиняються двері, що може призвести до непоправного. Голова ОТГ Олег Кохман цього тижня провів нараду з перевізниками, представником райадміністрації та небайдужими жителями села. Детальніше у сюжеті ІНТБ.