Головна Новини У Бучачі чоловік продавав підроблений алкоголь

У Бучачі чоловік продавав підроблений алкоголь

Тернопільською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за ч. 1 ст. 199 КК України та ч. 1 ст. 204 КК України щодо жителя Тернопільщини, який збував незаконно виготовлені алкогольні напої із підробленими марками акцизного податку.

За даними слідства, мешканець м. Бучач, не будучи зареєстрованим суб`єктом підприємницької діяльності і не маючи спеціального дозволу (ліцензії) упродовж 2019 – 2020 років збував спирт етиловий та незаконно виготовлені алкогольні напої, обклеєні підробленими марками акцизного податку.


Під час обшуків за місцем проживання підозрюваного виявлено та вилучено ароматизовані концентрати (есенції) з різними смаками, підроблені марки акцизного податку, які використовувались при реалізації алкоголю, понад 750 літрів водно-спиртової суміші та понад 212 літрів спирту етилового, які зберігались з метою збуту.
Довідково: у січні 2021 обласною прокуратурою до суду вже скеровано обвинувальні акти стосовно двох осіб, які упродовж 2020 року збували на території області незаконно виготовлені алкогольні напої із підробленими марками акцизного податку.


Досудове розслідування у згаданих кримінальних провадженнях здійснювалось слідчим управлінням Головного управління ДФС у Тернопільській області.
Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here