![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/1-6-640x480.jpg)
“У боротьбі за Україну загинув житель села Глинна Козівської громади Володимир Баб’як. Прощання з Героєм провели у Тернополі. Боєць Збройних Сил України до останнього подиху захищав Батьківщину.Вічна пам’ять та слава Герою!” – розповів на офіційній сторінці у ФБ голова ТВА Володимир Труш.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/3-4-scaled.jpg)
“У Володимира залишились дружина та маленька донечка. Нехай Господь дає сили пережити це велике горе. Щирі співчуття рідним та близьким!” – зазначив міський голова Сергій Надал.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/2-6-scaled.jpg)