Головна Новини У Баворові на Тернопільщині так бенкетували, що майже всі гості захворіли на...

У Баворові на Тернопільщині так бенкетували, що майже всі гості захворіли на коронавірус

У Баворові на Тернопільщині – спалах коронавірусу. 30 травня у місцевій столовій люди гучно бенкетували. І от, станом на 11 червня, із 55 гостей свята на Covid-19 захворіли 37. Справу щодо грубого порушення карантинних вимог розслідуватиме поліція.

“У селі Баворів Тернопільського району зареєстрований спалах коронавірусу. Хворі – учасники бенкету, проведення якого суперечить чинним рекоменаціям щодо карантину. Святкування відбулося 30 травня в місцевій столові приватного підприємства. На сьогодні із 55 гостей захворіли 37.

Матеріали цієї справи будуть передані до Нацполіції для проведення розслідування та відповідного реагування. Адже організація масового святкування – це пряме порушення постанови Кабміну, рекомендацій Головного санітарного лікаря України”, – зазначає заступник керівника обласного лабораторного центру, лікар-епідеміолог Володимир Паничев.

У поліції цю ситуацію поки не коментують, оскільки станом на 10 червня заява з цього приводу поки не надходила, пише ФМ

“Станом на 18:00 годину 10 червня і 9:00 годину ранку 11 червня звернень з цього приводу у поліцію ще не надходило. Як тільки буде інформація, ми її надамо”, – повідомив начальник Відділу комунікації ГУНП у Тернопільській області.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here