Головна Новини Учні навчатимуться дистанційно: у Заліщиках посилюють карантин

Учні навчатимуться дистанційно: у Заліщиках посилюють карантин

У зв’язку з напруженою ситуацією із захворюваності на COVID-19 на території Заліщицької міської територіальної громади, 29 жовтня відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Заліщицькій міській раді.

Cтаном на 9ºº год 29.10.2021 року на території Заліщицької міської територіальної громади офіційно зареєстровано 1916 (+ 61 за 25.10.2021-28.10.2021) випадків захворювань на COVID-19 або 6924,7 на 100 тис. населення. З початку місяця по Заліщицькій міській територіальній громаді офіційно зареєстровано хворих на COVID-19 – 439 осіб, з них школярів – 31, вчителів – 12 осіб, медичних працівників – 9, дітей ДНЗ- 1.

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території громади комісія одноголосно прийняла рішення:

заклади загальної середньої освіти з 01 листопада 2021 року по 05 листопада 2021 року перевести на дистанційну форму навчання;

заклади дошкільної освіти Заліщицької міської ради за рішенням керівника установи, при умові ста відсотків вакцинації та можливості дотримання температурного режиму працюють у звичайному режимі роботи.

А також, рекомендувати Заліщицькому управлінню Головного управління Держпродспоживслужби у Тернопільській області, відділенню поліції № 4 (міста Заліщики) Чортківського РВП ГУНП в Тернопільській області в межах компетенції посилити контроль за дотриманням громадянами, підприємствами, установами та організаціями (різних форм власності), суб’єктами господарювання з надання послуг громадського харчування протиепідемічних заходів відповідно до чинного законодавства.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here