![d4096b3e0ce8aa4b4674e58a2bdc7a48_XL](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/07/d4096b3e0ce8aa4b4674e58a2bdc7a48_XL-640x404.jpg)
Учениця з Тернопільщини стала найкращою у Відкритому патріотичному фестивалі-конкурсі “З Україною в серці”.
Про успіхи школярки розповіла викладачка Теребовлянської школи мистецтв Оксана Гида.
“Протягом 15-30 червня 2022 р., за сприяння Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії , проходив Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс “З Україною в серці”. За підсумками журі, диплом “ГРАН-ПРІ” в номінації “Інструментальне виконавство” отримала учениця 9 класу фортепіанного відділу Теребовлянської мистецької школи Каріна Крушельницька (викладач Уляна Ковалишин)”, – повідомила Оксана Гида.
![На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та текст](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/294482191_3265999466974493_6848255635016648199_n.jpg?stp=dst-jpg_p843x403&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=pP2NF19WAUIAX-rZGHj&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AT8W-u9UHgPxah9k0x4Sg85SgXUpApFfFrhfCaQO8G0RwQ&oe=62DC4CFE)