![image-4](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/10/image-4-640x427.jpg)
Юля, 27 років з міста Бучач бере участь в новому сезоні «Холостяка».
Юля – директорка банкетної служби. Розповідає, що підготувала близько 6 тисяч різноманітних свят, серед яких: весілля та дні народження. Працювала з багатьма знаменитостями в Україні у своїй сфері.
Дівчина бореться за серце Алекса Топольського – підприємця, актора і моделі.
Дівчина говорить в ефірі російською, тому її розмову перекладає українською перекладач. У своїй соцмережі в інстаграмі, вона пояснює, чому говорить російською.
“Я не живу на заході України уже 12 років, а коло спілкування завжди було російськомовне, ” – каже Юля.
![](https://oblast-te.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/313559346_1287441705413698_845045405785954047_n-e1667149564556.jpg)