Головна Новини Учасники тернопільського гурту розповіли про відбір на “Євробачення”

Учасники тернопільського гурту розповіли про відбір на “Євробачення”

У фіналі національного відбору на Євробачення 2020 під шостим номером виступить гурт TVORCHI, який став тріумфатором другого півфіналу, отримавши від суддів та глядачів найвищі бали – 16.

До слова, хлопці перед відбором модернізували свою пісню. Гурт вирішив продовжити трек, прислухавшись до думки суддів та глядачів. На даний момент дует також працює над доповненням номеру, з яким виступатиме у фіналі Євробачення.

– МИ БАЧИМО, ЯК ЗМІНЮЄТЬСЯ СВІТ, ЯК ЗМІНЮЄТЬСЯ НАШ СТИЛЬ ЖИТТЯ І ЦІ ЗМІНИ НЕ ЗАВЖДИ У КРАЩИЙ БІК. АЛЕ ВСІ ЗАКРИВАЮТЬ НА ПРОБЛЕМИ ОЧІ, ТА МАКСИМУМ, НА ЯКИЙ МИ МОЖЕМО ОЧІКУВАТИ – ЦЕ ГУЧНІ СЛОВА. МОЛОДЬ ВСЕ БАЧИТЬ І РОБИТЬ ВИСНОВКИ. ЩЕ Є ЧАС ВИЗНАТИ ПОМИЛКИ МИНУЛОГО І ВСЕ ЗМІНИТИ, – ГОВОРЯТЬ ХЛОПЦІ ФАКТАМ.

ХЛОПЦІ З ГУРТУ ЗАЗНАЧАЮТЬ, ЩО ВОНИ НЕ ВІДЧУВАЮТЬ КОНКУРЕНЦІЇ НА ВІДБОРІ, ПОПРИ МОМЕНТИ ЗМАГАННЯ ТА ОЦІНЮВАННЯ НА КОНКУРСІ.– У НАС НЕМАЄ РОЗСЛАБЛЕННЯ ПЕРЕД ФІНАЛОМ, НЕЗВАЖАЮЧИ НА УСПІШНИЙ ПІВФІНАЛ. ПРОТЕ КОНКУРЕНЦІЮ НА ВІДБОРІ НЕ ВІДЧУВАЄМО, АТМОСФЕРА БІЛЬШ ДРУЖНЯ, – ЗАЗНАЧИВ СОЛІСТ ГУРТУ АНДРІЙ ГУЦУЛЯКТАКОЖ ВІН ЗІЗНАВСЯ, ЩО ПІСНІ ІНШИХ ПІВФІНАЛІСТІВ НАЦВІДБОРУ У ПЛЕЙЛІСТ НЕ ДОДАВ.

ТАКОЖ ВІН РОЗПОВІВ, ЩО ЗАРАДИ НАЦІОНАЛЬНОГО ВІДБОРУ НА ЄВРОБАЧЕННЯ ЇМ З ДЖЕФФРІ ДОВЕЛОСЯ ВІДМОВИТИСЯ ВІД ЇЖІ.– ВІД ЇЖІ, БО ЕЛЕМЕНТАРНО НА ЦЕ ПОСТІЙНО НЕ ВИСТАЧАЄ ЧАСУ ЧЕРЕЗ ІНТЕРВ’Ю, РЕПЕТИЦІЇ, – ЗАЗНАЧИВ АРТИСТ.ДО СЛОВА, У ХЛОПЦІВ НЕМАЄ НІЯКИХ РИТУАЛІВ ПЕРЕД ВИХОДОМ НА СЦЕНУ. НАПРИКЛАД, ПЕРЕД ВИСТУПОМ У ДРУГОМУ ПІВФІНАЛІ ДЖЕФФРІ ПРОСТО СПАВ.

– МИ МАЄМО ПРЕДСТАВЛЯТИ УКРАЇНУ НА ЄВРОБАЧЕННІ, БО У НАШІЙ ПІСНІ Є ВАЖЛИВИЙ МЕСЕДЖ, ЯКИЙ ПОВИНЕН ПОЧУТИ КОЖЕН. ЗМІНИ ПОЧИНАЮТЬСЯ З НАС, ЯКЩО МИ ВЧАСНО НЕ СХАМЕНЕМОСЯ ТА НЕ ВИПРАВИМО ПОМИЛКИ ПОПЕРЕДНІХ ПОКОЛІНЬ, ТО ВАРТО ЧЕКАТИ КАТАСТРОФИ. МЕНЕ ДУЖЕ НАДИХНУВ ЧЕЛЕНДЖ ПРО 20 МЛН ДЕРЕВ, – ПІДКРЕСЛИВ АНДРІЙ ГУЦУЛЯК.

ЙДЕТЬСЯ ПРО ЧЕЛЕНДЖ YOUTUBE, ЯКИЙ ПЛАНУЄ ДО КІНЦЯ 2020 РОКУ ВИСАДИТИ 20 МЛН ДЕРЕВ..00-1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here