Головна Новини Укрзалізниця призначає потяг Львів-Коломия, який курсуватиме через Чортків

Укрзалізниця призначає потяг Львів-Коломия, який курсуватиме через Чортків

поїзд

З 28 лютого АТ «Укрзалізниця» призначає експериментальне курсування дизель-поїзда № 802/801 Львів – Тернопіль – Чернівці – Коломия. Поїзд курсуватиме по буднях. Він виїжджатиме зі Львова о 07:17, з Тернополя о 09:10, з Чернівців о 13:33 та прибуватиме до Коломиї о 14:34. Зворотно виїзд з Коломиї о 16:03, з Чернівців о 17:12, з Тернополя о 21:38 та прибуття до Львова о 23:27.

Таким чином, поїзд долатиме відстань від Чернівців до Львова трохи більше ніж за 6 годин, сполучатиме обласні центри Галичини та Буковини з містами Чортків, Заліщики, селищем Кострижівка, станцією Стефанешти та іншими населеними пунктами. Маршрут обслуговуватиме комфортабельний тривагонний поїзд ДПКр-3 2021 року виробництва.

Нагадаємо, у 2021 році АТ «Укрзалізниця» придбала 3 нові дизель-поїзди ДПКр-3 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу в рамках реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Цього року компанія планує отримати щонайменше два аналогічні дизель-поїзди та вже в березні-квітні розширити мережу курсування комфортних та сучасних регіональних експресів.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here