Головна Новини Українські курці відстоюють свої права

Українські курці відстоюють свої права

курці

курціГромадська ініціатива Права курців звернулася до влади України з вимогою облаштувати спеціальні місця для куріння в літаках і поїздах. Про це йдеться в маніфесті Громадської ініціативи.
Як сказано в тексті документа, громадська ініціатива Права курців бачить своїм завданням захист природних прав кожного, хто курить, – права на честь, гідність і свободу вибору міри поведінки.
Також члени громадської ініціативи заявляють про дискримінацію з боку антитютюнових організацій. “Розуміючи, що свобода кожного громадянина, у тому числі і курця, закінчується там, де починається свобода іншого, – ставимо перед собою завдання виховання культури тютюнопаління серед українців”, – додають курці.
“Водночас вибір способу поведінки, який перебуває в рамках закону і моральних норм, не повинен бути підставою для дискримінації. Тому залишаємо за собою право всіма законними способами відстоюватиме свій свідомий вибір на користь куріння. В Україні і в усьому світі”, – сказано в маніфесті.
Також Громадська ініціатива Права курців запевняє, що спрямує свої зусилля і на те, щоб з українського законодавства зникли норми про заборону куріння у громадських місцях.
Нагадаємо, що наприкінці вересня активісти громадської ініціативи Права курців звернулися до президента України Віктора Януковича із проханням захистити їхні права. Повідомляє Корреспондент.net

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here