Головна Новини Український суд віддав українську церкву московським попам

Український суд віддав українську церкву московським попам

15 лютого 2018 року Касаційний господарський суд у складі Верховного суду України ухвалив рішення щодо законної приналежності храму громади Тернопільської єпархії УПЦ у селі Кути. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Як повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ, рішення було ухвалене повторно та оскарженню не підлягає, пише RISU.

Нагадаємо, у Кутах громада розділилася після того, як священик УПЦ (МП), перебуваючи на підпитку, побився з тестем, а монах УПЦ (МП), який його тимчасово замінював, дуже часто поминав московського Патріарха Кирила. Через це частина вірних перейшла до УПЦ КП. Новоутворена громада змушена була молитись надворі. Упродовж двох років представники Київського Патріархату домагалися права на служіння у церкві, яку будували силами неподіленої ще тоді парафії.

Львівський апеляційний господарський суд 26 вересня задовільнив апеляційну скаргу релігійної громади села Кути Шумського району Тернопільської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату та визнав незаконною передачу у власність Московського Патріархату єдиної у селі культової споруди.

Вищий спеціалізований суд України 15 лютого прийняв рішення на користь УПЦ (МП).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here