Головна Новини Україна випустила марку «УЄФА ЄВРО 2012™. Україна-Польща»

Україна випустила марку «УЄФА ЄВРО 2012™. Україна-Польща»

Українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта» 11 травня 2012 року введено в обіг поштовий блок «УЄФА ЄВРО 2012™. Україна-Польща» – офіційно ліцензована продукція УЄФА ЄВРО 2012. Випуском поштового блока розпочинається цікава серія поштових марок з офіційною символікою УЄФА ЄВРО 2012, що відтворюватимуть особливу атмосферу Чемпіонату. На поштовому блоці «УЄФА ЄВРО 2012™. Україна-Польща» зображено кубок Анрі Делоне, який вперше було піднято над головами гравців у 1960 році. Нагороду названо на честь першого генерального секретаря УЄФА в пам’ять про його внесок у народження континентального чемпіонату.

«Поштові марки – це насамперед знаки поштової оплати, що разом з конвертами розлітаються далеко за межі України й несуть інформацію про нашу історію, культуру, побут іншим країнам. Таким чином вони виконують роль своєрідної візитівки держави Україна на міжнародній арені. Водночас – це чудові мистецькі витвори, що займають гідні місця в елітних зібраннях колекціонерів світу й підтверджують високий імідж вітчизняного продукту», – інформує Генеральний директор УДППЗ «Укрпошта» Оксана Плотнікова.

Придбати філателістичну продукцію можна у відділеннях поштового зв’язку № 1, 8, 25 м. Тернополя та районних центрів області (довідки за тел. 431043).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here