Ув’язнені Тернопільщини можуть скаржитися Уповноваженому з прав людини
l.phpРегіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Тернопільській області  Володимир Шевченко відвідав Чортківський Слідчий ізолятор ДПтС України в Тернопільській області, де перевірив стан дотримання прав ув’язнених та засуджених.
Під час візиту координатора до СІЗО був присутній заступник начальника управління Руслан Вовк, у розмові з яким Володимир Шевченко наголосив, що такі перевірки стануть регулярними та проводитимуться без попередження. Особливу увагу під час візитів приділятимуть бесідам з особами, що утримуються в місцях несвободи. Пізніше координатор оглянув Слідчий ізолятор у Чорткові та провів бесіди з ув’язненими. Так на момент візиту координатора у СІЗО перебувало 162 особи, а поспілкуватись зголосилося 22.

Усі розмови із ув’язненими координатор Уповноваженого проводив сам-на-сам, без присутності представників СІЗО. Скарг чи заяв, які б стосувались умов тримання чи жорстокого поводження з ними в установі від засуджених на час візиту координатора Уповноваженого ВР України в Тернопільській області  не було. Вже після спілкування зі всіма особами,що записувались на прийом, координатор наголосив працівникам закладу позбавлення волі про те що, адміністрація не має права відмовляти у відправці листів на ім’я Уповноваженого, а тим більше оглядати і читати їх.
Категорії: Новини

Теги: ,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: