Головна Новини Ті, хто забороняє молитися, програють

Ті, хто забороняє молитися, програють

Майдана-1-700x466В Українців не раз пробували відібрати право мирно збиратися і молитися, але програвали завжди ті, хто робив такі спроби. Таку заяву озвучив активіст Зарваницької ініціативи, депутат Тернопільської обласної Ради Володимир Болєщук, коментуючи вимогу Міністерства культури до Української Греко-католицької церкви припинити богослужіння на Майдані Незалежності з погрозами у іншому випадку через суд заборонити діяльність релігійних організацій.

“Це останнє безглуздя, на яке можуть піти ті представники влади кого непокоїть сумна слава комуністичних ватажків-атеїстів, бо не можна забороняти людям молитися і не можна забороняти їм вірити у Бога”, – сказав Володимир БОЛЄЩУК.

Політик підкреслив, що подібна діяльність “Міністерства безкультур’я” є ще однією вагомою підставою для відставки всього уряду. “Якщо йдеться про непрофесійність, як стверджують окремі представники Партії регіонів, тоді цей уряд має негайно бути відправленим у відставку. Українцям точно не потрібне таке “міністерство безкультур’я”, – наголосив представник Зарваницької ініціативи.

Володимир БОЛЄЩУК нагадав, що українці не раз жертвували життям для того, щоб захистити своє право віри, а погрози у сторону УГКЦ — це протиставлення влади кільком мільйонам українців. “Сьогодні нам треба мобілізуватися, бо є три речі, без яких неможлива Українська держава — це тверда християнська віра, повага до власної історії та національної гідності. Спроба знищити ці три основи має завжди отримувати жорстку відповідь українців. А ті, хто забороняють молитися, програють завжди і цього разу буде так само”, – підсумував Володимир БОЛЄЩУК.

Нагадаємо, що нардеп Царьов назвав Зарваницьку ініціативу американськими агентами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here