Тіло волонтера з Тернопільщини, котрий зник понад рік тому, знайшли на цвинтарі у Дніпропетровську
thumb_109980_news_mТіло безвісти зниклого в АТО кременчанина Миколи Чорного невдовзі перепоховають у рідному місті. 29-річний чоловік зник безвісти більше року тому.
Відтоді рідні та волонтери не припиняли пошуків та надіялися, що з Миколою все добре, пише “20 хвилин“.
Хлопець був волонтером і допомагав перевозити допомогу у зону АТО. За словами рідних, він повіз гуманітарну допомогу на Схід, проте зник разом із другом Романенком Андрієм в районі поблизу міста Дебальцеве, повідомляли раніше волонтери. Згодом з’явилася інформація про те , що він живий, але в полоні.
– Миколу знайшли похованим у Дніпропетровську, експертиза ДНК підтвердила, що це він, -повідомив керівник кременецького Автомайдану, волонтер Центру звільнення полонених ГО «Офіцерський корпус» Володимира Рубана Іван Селедець. – Зараз триває процедура оформлення документів, аби перевезти тіло Миколи додому і там перепоховати його.
Іван Селедець додає, що навесні була інформація про те, що Микола загинув . Тоді провели експертизу ДНК, яка підтвердила, шо це він. Проте матір Миколи не погоджувалася з цим, тому експертизу провели вдруге і знову все співпало. Очевидно Микола був бійцем одного із добровольчих батальйонів, припускає пан Селедець. Бо як волонтера його ніхто не знає.
Категорії: Новини

Теги: ,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: