Головна Новини Тіло волонтера з Тернопільщини, котрий зник понад рік тому, знайшли на цвинтарі...

Тіло волонтера з Тернопільщини, котрий зник понад рік тому, знайшли на цвинтарі у Дніпропетровську

thumb_109980_news_mТіло безвісти зниклого в АТО кременчанина Миколи Чорного невдовзі перепоховають у рідному місті. 29-річний чоловік зник безвісти більше року тому.
Відтоді рідні та волонтери не припиняли пошуків та надіялися, що з Миколою все добре, пише “20 хвилин“.
Хлопець був волонтером і допомагав перевозити допомогу у зону АТО. За словами рідних, він повіз гуманітарну допомогу на Схід, проте зник разом із другом Романенком Андрієм в районі поблизу міста Дебальцеве, повідомляли раніше волонтери. Згодом з’явилася інформація про те , що він живий, але в полоні.
– Миколу знайшли похованим у Дніпропетровську, експертиза ДНК підтвердила, що це він, -повідомив керівник кременецького Автомайдану, волонтер Центру звільнення полонених ГО «Офіцерський корпус» Володимира Рубана Іван Селедець. – Зараз триває процедура оформлення документів, аби перевезти тіло Миколи додому і там перепоховати його.
Іван Селедець додає, що навесні була інформація про те, що Микола загинув . Тоді провели експертизу ДНК, яка підтвердила, шо це він. Проте матір Миколи не погоджувалася з цим, тому експертизу провели вдруге і знову все співпало. Очевидно Микола був бійцем одного із добровольчих батальйонів, припускає пан Селедець. Бо як волонтера його ніхто не знає.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here