Головна Новини Тіло вдалося вивезти лише зараз: на Тернопільщині попрощаються з військовим, що загинув...

Тіло вдалося вивезти лише зараз: на Тернопільщині попрощаються з військовим, що загинув на “Азовсталі”

2 травня 2022 року під час виконання бойового завдання у зоні заводу «Азовсталь» у Маріуполі загинув патрульний поліцейський Даниїл Сафонов.

Військовослужбовець родом із м.Донецьк. Коли на Донбас у 2014 році прийшла війна, переїхав до бабусі в Маріуполь. Далі доля закинула його до нас, у Теребовлю, де проживає рідна сестра Ольга Мацала, котра у 2014 році теж виїхала з Донецька.

Теребовлянщина і Тернопільщина стали для військовика другою домівкою, він підписав контракт з 44-ю бригадою. У 2019 році після закінчення контракту повернувся в Маріуполь, вступив до лав патрульної поліції.

Із початком повномасштабного наступу росії на Україну боронив Маріуполь від ворогів. У квітні передислокувався зі своїми побратимами до заводу «Азовсталь».

Тіло Героя лише зараз вдалося вивезти з Донеччини.

Просимо теребовлянців у вівторок, 21 червня, вшанувати пам’ять захисника та зустріти з молитвою та лампадками його тіло з домовиною.

Похорон Героя відбудеться цього ж дня об 11.00 год. у греко-католицькій церкві святого Миколя в м.Теребовля.

Вічна та світла пам’ять Героєві!

Слідкуйте за новинами Теребовлянської громади на офіційному сайті міської ради та сторінці у соціальній мережі Фейсбук, повідомили у прес-службі громади.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here