Головна Новини Свобода – землю селянам

Свобода – землю селянам

Тягнибок

ТягнибокВсеукраїнське об’єднання „Свобода” не сприймає урядовий проект закону “Про ринок землі” і вважає, що його ухвалення призведе до непередбачуваних наслідків.
Про це Gazeta.ua заявив лідер ВО „Свобода” Олег Тягнибок, коментуючи прийняття Верховною Радою за основу вищезгаданий законопроект.
„Ми його оцінюємо категорично несприятливим. Ухвалення такого закону в цілому може спричинити дуже серйозну хвилю протестів людей”, – спрогнозував політик.
За його словами, у нинішній ситуації можуть бути лише дві мотивації, коли українці реально можуть вийти на вулицю і почати відстоювати свої права жорсткими, рішучими діями.
„Це фальсифікація виборів, тобто обдурювання громади і продаж землі”, – уточнив Тягнибок.
Він наголосив, що дехто ще не усвідомлює, які наслідки може нести ухвалення подібного закону. „На жаль, влада не прислуховується до думки громади”, – сказав націоналіст.
Свободівець зауважив, що його партія вже протягом півтора роки намагається провести референдум з приводу заборони продажу землі сільськогосподарського призначення в Україні.
„Але він постійно блокується то ЦВК, то місцевими органами влади. Ми проводимо масові акції протесту. Люди не хочуть цього земельного ринку і розуміють, що він може призвести до певного колапсу споконвічних цінностей, які формувались серед українців”, – резюмував Тягнибок

2 КОМЕНТАРІ

  1. Майже 10 років товариство «Спорттовари» (авторинок «Мотор» по вул. С. Будного, 38 у Тернополі), справно отримує орендну платню від певної частини підприємців за користування ділянкою площею у 920 кв. метрів, що структурі не належить! За інформацією заступника начальника головного управління Держкомзему у Тернопільській обл. Миколи Слободяна, навіть застосовуючи найнижчий коефіцієнт, вартість ділянки для комерційного використання становить майже 684 тис. грн. Про яку суму насправді йдеться, не відомо. Але врахуйте: підприємці, з року в рік, сплачують гроші згідно Договорів-Оренди, але кому йдуть ці кошти, невідомо??? Їх не влаштовує ситуація на авто ринку! Тому вони неодноразово звертались до міської ради з проханням створити комунальний авторинок, щоб сплачені ними гроші за оренду насправді надходили у казну Тернополя! 28 вересня 2011 р. у всіх підприємців, чиї торговельні точки розташовані на «чужій» території, під різними предлогами зібрали договори оренди торговельного місця, а наступного дня попросили підписати інший, причому нікому не дозволили ознайомитися з текстом. Відтак уже заднім числом підприємці взнали, що з ними розірвали угоди … дворічної давнини, ніби ще у 2009 році, тобто вони «самовільно захопили землю міста». Таким чином адміністрація підстрахувалась, а як же їм, підприємцям? Де ж наш славетний пан депутат від партії Свобода Стаюра Володимир(до якого неодноразово звертались), який має стояти на захисті прав підприємців??? А він наполегливо «кришує» керівництво ТОВ «Спорттовари», адже директор авто ринку «Мотор»-його найкращий друг і сусід Керничний В.С.… Ось і вся правда Тернопілля! Скажіть, ХТО ЗАХИСТИТЬ ПІДПРИЄМЦІВ АВТОРИНКУ «МОТОР»?

  2. Після виходу статті:У СПОРТОВАРІВ МОЖЕ ЗАГЛОХНУТИ МОТОР.(Газета №1 від 19.10.2011р.)-Степан Кулик(заст.гол.профспілки підприємців авторинок Мотор-до речі його фото опубліковано в статті)давав пояснення в міліції,щодо Шахрайських дій з боку адміністрації авторинку Мотор…До дому п.Степан не дійшов.Його серце зупинилось…Молодий,енергійний,на здоров*я не жалівся,Діти залишились сиротами…СТЬОПА-ХАЙ ЗЕМЛЯ БУДЕ ПУХОМ******ВІЧНА ТОБІ ПАМ*ЯТЬ… ДАЄМО ТОБІ СЛОВО-СПРАВА БУДЕ ДОВЕДЕНА ДО ЛОГІЧНОГО КІНЦЯ!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here