Головна Новини Тягнибоку прийдеться їздити на Мерседесі, Майбахи не виготовлятимуть

Тягнибоку прийдеться їздити на Мерседесі, Майбахи не виготовлятимуть

майбах

майбахНімецький автомобілебудівний концерн Daimler AG вирішив із 2013 року припинити випуск автомобілів Maybach, повідомляє korrespondent.net
Як повідомив в інтерв’ю газеті Frankfurter Allgemeine Zeitung голова компанії Дітер Цетше, марка зникне лише через десять років після відродження через скорочення продажів і недостатню рентабельність.
Замість Maybach автовиробник буде розвивати люксову лінійку Mercedes S-класу. Вже із 2013 року кількість моделей буде збільшена із трьох до шести. За словами Цетше, керівництво Daimler вирішило, що “перспективи продажів для Mercedes кращі, ніж для Maybach”.
Як зазначає The Wall Street Journal, нині Daimler продає близько 80 тисяч автомобілів S-класу на рік, їхня середня ціна у базовій комплектації – $ 91 850. На думку Д. Цетше, ці продажі у перспективі можна подвоїти.
Керівництво Daimler довго намагалося вирішити проблему Maybach, але відновити прибутковість марки так і не вдалося. Усього минулого року в усьому світі було продано менше 200 автомобілів Maybach, і навіть значна ціна – $ 375,25 тис.у базовій комплектації – не допомогла Daimler повернути вкладені кошти.
Зазначимо, що компанія Maybach була заснована у 1909 році Вільгельмом Майбахом, який до 1907 року був технічним директором Daimler-Motoren-Gesellschaft, та його сином Карлом. Спочатку компанія називалася Luftfahrzeug-Motorenbau GmbH, однак із 1912 року була перейменована на Maybach-Motorenbau GmbH.
У перші роки Maybach спеціалізувалася на виробництві двигунів для дирижаблів Цеппелін та поїздів. Двигуни Maybach широко використовувалися у німецькій військовій техніці під час Першої і Другої світових воєн.
Перший експериментальний автомобіль Maybach з’явився у 1919 році, через два роки на Берлінському автосалоні була представлена ​​модель, готова до запуску у виробництво. Автомобілі Maybach, які вироблялися із 1921 по 1940 рік, стали легендарними. Втім, випуск машин був припинений під час Другої світової війни.
У 1960 році компанію Maybach купив концерн Daimler-Benz. У 2002 році була оновлена ​​лінійка моделей Maybach, які повинні були конкурувати із Bentley та Rolls-Royce. Втім, за неповні десять років реалізувати потенціал марки не вдалося.
У березні минулого року повідомлялося, що новий Mercedes-Benz S-Class, що здатний стати заміною Maybach, буде одним із найбільш просунутих і високотехнологічних авто за всю історію існування компанії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here