Головна Новини Трьох хабарників, які валялися посеред міста обличчям в асфальт відпустили

Трьох хабарників, які валялися посеред міста обличчям в асфальт відпустили

 2 липня 2013 року у результаті спільних дій прокуратури та СБУ в області затримано посадовців Міндоходів в області та міліції, які вимагали у підприємця 40 тисяч гривень за непроведення позапланової перевірки. 

При обранні міри запобіжного заходу, суд погодився з позицією прокуратури області та ухвалив обрати трьом керівникам підрозділів правоохоронних органів запобіжний захід у виді тримання під вартою.
Водночас, на виконання вимог Кримінального процесуального кодексу України щодо даної категорії злочинів, судом визначено суму застави у розмірі 300 тис. грн. для кожного підозрюваного як альтернативу тримання під вартою з метою забезпечення належного виконання ними процесуальних обов’язків.
У день оголошення ухвали суду, усі троє правоохоронців внесли визначену судом суму застави, у зв’язку з чим на даний час звільнені з-під варти.
Окрім того, рішенням суду підозрюваних також відсторонено від займаних посад.
На даний час прокуратурою області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди керівникам підрозділів правоохоронних органів за ч.4 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here