![depositphotos_32631297-stock-photo-literature-symbol](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/11/depositphotos_32631297-stock-photo-literature-symbol.jpg)
Відповідно до указу Президента України про призначення стипендій Президента України переможцям 11 Міжнародного мовно- літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка маємо трьох степендіатів, а саме:
МУДРАК ОЛЕКСАНДРА- студентка відокремленого структурного підрозділу “Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя “
НЕСТЕРОВИЧ ЮЛІАНА- студентка Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка
СЕНДЗЮК МАКСИМ- учень 7 класу Заліщицької державної гімназії м. Заліщики.