Головна Новини Три роки шумчанин їздив з водійськими правами, котрі купив в Інтернеті

Три роки шумчанин їздив з водійськими правами, котрі купив в Інтернеті

Впродовж трьох років житель Шумського району користувався посвідченням водія, яке придбав через інтернет-мережу. Виявили порушника працівники відділення поліції №1 Шумська.

За словами правоохоронців, ще у черні вони зупинили автомобіль у зв’язку з порушенням правил дорожнього руху. Водій пред’явив усі необхідні документи, але посвідчення водія викликало сумніви.Його працівники поліції вилучили та направили на експертизу, яка й підтвердила підробку. Окрім цього, відповідно із даними Регіонального сервісного центру МВС, підозрюваному посвідчення водія не видавалося, а за вказаним номером та серією даний документ належить жителю Хмельницької області. Шумчанин зізнався, що ще у 2018 році в інтернет-мережі побачив оголошення про можливість отримати водійське посвідчення всупереч закону, не проходячи спеціальне навчання.

За три категорії чоловік заплатив 8000 гривень. Виготовляли документи в Одесі. Поліцейські кажуть, що ззовні підробка нічим не відрізняється від оригіналу. Експертиза встановила, що його роздрукували на струменевому принтері. За протиправну діяльність чоловік відповідатиме у суді відповідно до ч.4 ст.358 КК України. За використання завідомо підробленого документа передбачена кримінальна відповідальність – штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here