Головна Новини Три роки тому у Тернополі померла породілля, а батьки до зараз...

Три роки тому у Тернополі померла породілля, а батьки до зараз не можуть з’ясувати причину

Вже понад три роки намагається з’ясувати причину смерті доньки. Вікторія Ярмолюк народилася і виросла в Миколаєві, а згодом – переїхала у Тернопіль. Тут вийшла заміж і завагітніла. Увесь період очікування на малюка пройшов добре і 3-го липня 2017 у родині народився первісток. Та на наступний день, після пологів, рідним жінки повідомили – Вікторія померла.

Про події тих днів і на якій стадії розслідування зараз, розповідають у сюжеті Т1.
Батько породіллі – Володимир Ярмолюк розповідає, що коли приїхали, то відразу пішли в реанімацію та запитали в лікаря, який тоді був на зміні від чого померла донька. Він сказав, що від серцевої недостатності. Головний лікар сказав, що панкреонекроз, а Миколаївська експертиза поставила свій діагноз.

З того часу пройшло вже більше трьох років, та батько досі не знає, від чого померла його донька. Чоловік каже, проблем із серцем у Вікторії ніколи не було, тому цю версію медиків родичі відкидають. Впродовж декількох років тривало слідство і минулого року справу закрили через відсутність складу злочину.

Тоді родичі звернулися в суд, і справу, каже, повернули на розгляд.

Весь цей час батько оббиває пороги різних держустанов для того, аби дізнатися, чому ж насправді не стало його дочки і хто в цьому винний. Чоловік вкотре приїхав до Тернополя, аби поговорити з представниками обласної прокуратури. Володимир каже, розслідування справи ніяк не може зрушити з місця. Тому чоловік вимагає лише одного – правди.

Зустрітися батьку загиблої з представниками обласної прокуратури так і не вдалося. Телефоном ж нам погодилися прокоментувати, на якій зараз стадії розслідування цієї справи. Речниця Тернопільської обласної прокуратури Леся Гурецька зазначила, що на даний час слідчим призначено повторну судову експертизу. Її проводять за клопотанням потерпілого і це доручено державній установі «Головне бюро державних судово-медичних експертиз МОЗ України».

Отож , досудове розслідування в цій справі й досі триває. Рідні та близькі Вікторії вимагають, аби нарешті слідство у справі породіллі рушило із мертвої точки.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here