Головна Новини Три доби відсидить в тюрмі чоловік який вилаяв поліцію

Три доби відсидить в тюрмі чоловік який вилаяв поліцію

У Тернопільській області на три доби посадили чоловіка, який будучи нетверезим сидів на дитмайданчику та вилаяв поліцію.

Про це йдеться у постанові Тернопільського міськрайонного суду, повідомляють Тернопільські події

12 жовтня 2022 року близько 17 год. 45 хв., перебуваючи в п`яному вигляді, з явними ознаками алкогольного сп`яніння, а саме нечітка мова, хитка хода, в громадському місці, на дитячому майданчику, що знаходиться за адресою м. Тернопіль по вул. Б.Лепкого, 6, виражався нецензурною лайкою в бік перехожих громадян та працівників поліції, таким чином своїми діями порушував громадський порядок та спокій громадян та згідно протоколу серії ГП №131165 від 12.10.2022р. притягується до адміністративної відповідальності за ст. 173 КУпАП.

Чоловік в ході розгляду справи про притягнення його до адміністративної відповідальності, власну вину у вчиненні правопорушення не визнав, оскільки він перебував не на дитячому майданчику, а на частині прибудинкової території, яка була обгороджена, нецензурною лайкою не висловлювався до перехожих громадян, однак до працівників поліції міг щось сказати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here