Головна Новини Торговець людськими органами сяде на три роки в тюрму

Торговець людськими органами сяде на три роки в тюрму

turmaПрокуратура Тернопільської області підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні, що розглянув апеляційний суд області, стосовно жителя Чортківського району,який обвинувачується у вербуванні соціально вразливих людей та організації їхнього виїзду за кордон для проведення операцій з вилучення нирок.
Нагадаємо, що житель Тернопільщини шукав донорів серед молодих людей з хорошим здоров’ям, в яких виникли серйозні фінансові проблеми – заборгованість за кредитами, малі діти, відсутність роботи тощо.

Завербованих людей зловмисник забезпечував паспортами та документами для виїзду за кордон. Операції з вилучення людських органів проводились у медичних центрах Еквадору, Коста-Рики та Шрі-Ланки.

Упродовж трьох місяців зловмисник завербував 6 громадян, із них 4 – встиг переправити за кордон до медичних центрів.

Торгівець людьми одержував за кожного донора 2 000 доларів США, а безпосередньо самі донори – 10 000 доларів США.

За даним фактом було розслідуване кримінальне провадження, обвинувальний акт у якому прокуратура області скерувала до суду за ч. 2 ст. 149 КК України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини).

Тернопільський міськрайонний суд визнав винним жителя Чортківщиниу вчиненні вказаного злочину та засудив його до 3 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.

Проте, обвинувачений та потерпіліоскаржилицей вирок суду.

Апеляційний суд Тернопільської області, розглянувши апеляції обвинуваченого та потерпілих, у яких вони просили призначити покарання не пов’язане з позбавленням волі, залишив їх без задоволення, а вирок суду 1-ої інстанції – без змін.

Державний обвинувач погодився з призначеною мірою покарання засудженому.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here