Головна Новини Товаришові залишав лише борги: у Бучачі чоловік оформляв онлайн-кредити на друга

Товаришові залишав лише борги: у Бучачі чоловік оформляв онлайн-кредити на друга

Зловмисник, використовуючи паспортні дані свого знайомого, оформляв на нього онлайн-кредити, а згодом, маючи доступ до персонального кабінету інтернет-банкінгу потерпілого, перекидав гроші на свою картку. 

Звідки у 35-річного бучаччанина взялися копії особистих та банківських документів потерпілого – поліцейські з’ясовують, проте незаперечним є факт використання чужих документів заради власного збагачення. Правоохоронці встановили, від грудня минулого року зловмисник кілька разів оформляв онлайн-кредити на свого знайомого. Загалом набрав майже 24 тисячі гривень.

Кредитні кошти приходили на банківську картку  потерпілого, але кривдник, маючи доступ до чужого кабінету інтернет-банкінгу, перекидав усі гроші на свій рахунок. Потерпілому залишалися одні борги. Бучаччанин одразу нічого не помічав, проте коли почали надходити повідомлення про погашення кредиту, зрозумів, що потрапив у халепу.

За допомогою звернувся до поліцейських. За фактами крадіжок грошей слідчі розпочали кримінальне провадження. Зловмисникові інкримінують частини 1 та 2 статті 185 ККУ.  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here