Головна Новини “Ти в трусах, а їм вже треба!” – Притула поділився пригодами з...

“Ти в трусах, а їм вже треба!” – Притула поділився пригодами з гастролей “Вар’ятів”

Сергій Притула і його “Вар’яти” продовжують гастролювати країною. Мало не щодня Притула ділиться враженнями від того чи іншого міста, де побували “Вар’яти”, як їх приймали.

Цього разу Сергій поділився із підписниками у ФБ цікавими  розповідями про те, як вони виступають у маленьких містечках, та які пригоди, а іноді й трафунки там трапляються.

“Ото кожного разу, як якась людина в коментарях пише мені щось на кшталт “а чьо ви не їдете по маленьких містах, тут що не люди?”, я кожного разу хочу таку людину посадити в наш бус і щоб вона поїздила з нами по тих “мегаполісах”, по яких ми всі ці роки викатуємо. Там де часом немає жодної працюючої розетки в гримерці, там де в принципі поняття гримерки відсутнє, там де на початку концерту виникають непорозуміння, бо люди, які придбали квитки не можуть сісти на свої місця, бо вони поломані, а винний у цьому, звісно ж не організатор чи директор будинку культури, а Притула на сцені.
Часом буває так, що в твою гримерку, де ти перевдягаєшся перед виступом, просто заходять якісь люди, яким треба сфоткатись вже і зараз. Ти в трусах, а їм треба вже. І ти питаєш в організатора, мовляв, якого біса сторонні люди в нашій гримерці забули? А орг спокійно відповідає:” та то ж свої” 🙂)))!!!


Ото зробив фотосесію на бекстейджі в одному з міст у нашому весняному турі. Лакшері де люкс, віайпі роял спа! Нема біди, веселимось!
Ще б у вбиральні там лямпочку вкрутили – то взагалі б все супер було;))))))!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here